Logo

O firmie

od
1998
roku
Specjaliści w dziedzinie chłodnictwa drogowego

Ecoterm s.c. to grupa ekspertów w dziedzinie stabilizacji warunków przewozu towarów w tzw. łańcuchu chłodniczym. Grupa w skład której wchodzą specjaliści, przez lata gromadzący doświadczenie dostarczając setki specjalistycznych pojazdów, głównie do dystrybucji towarów wrażliwych.

media o nas
ecoeco

Naszą misją jest nieustanne zapewnianie optymalnych warunków termicznych dostaw towarów w eksploatowanych pojazdach na długich dystansach i w dystrybucji. Począwszy od doradztwa przez zaprojektowanie, kompletację po realizację „pod klucz” pojazdu o określonych parametrach spełniających wymogi ATP i PHŻ.

poznaj historię

O firmie - Specjaliści w dziedzinie chłodnictwa drogowego

Współpraca z najlepszymi producentami w branży, pozwala nam proponować sprawdzone i najkorzystniejsze rozwiązania oraz zoptymalizować proces kompletacji pojazdów. Od roku 1998, kilkaset pojazdów dostawczych i ciężarowych wyposażyliśmy w komory wraz z urządzeniami chłodniczymi lub/i grzewczymi. Jesteśmy dostawcą do znanych pomorskich firm.

 

Każdy zrealizowany pojazd jest wyjątkowy i jest naszą wizytówką.

zobacz realizacje

Jesteśmy wieloletnim partnerem handlowym firmy Carrier Transicold, a od września 2013 roku autoryzowanym partnerem serwisowym firmy Carrier.

Kontakt
pełny kontakt

ADRES:
ul. Geodetów 19
Gdańsk 80-298

BIURO OBSŁUGI:
tel./fax 58 554 65 93
serwis@ecoterm.com.pl

SPRZEDAŻ:
tel. 512 933 919 / 662 290 092
biurohandlowe@ecoterm.com.pl