Logo

Specjaliści w dziedzinie chłodnictwa drogowego

Autoryzowany partner: Carrier Transicold Polska
EcoTerm

Adres: ul. Geodetów 19, Gdańsk 80-298

Oferta Ecoterm

Obsługa techniczna

Obsługa techniczna

poznaj ofertę
Montaż urządzeń

Montaż urządzeń

poznaj ofertę
Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

poznaj ofertę
od
1998
roku

O firmie Poznaj historię naszej firmy

Ecoterm s.c. to grupa ekspertów, specjalistów w dziedzinie chłodnictwa drogowego od wielu lat będących pewnym ogniwem w przewozach towarów w kontrolowanej i stabilnej temperaturze w tzw. łańcuchu chłodniczym. Grupa w skład której wchodzą specjaliści, przez lata gromadzący doświadczenie dostarczając setki specjalistycznych pojazdów, głównie do dystrybucji żywności.

media o nas
ecoeco

Naszą misją jest nieustanne zapewnianie optymalnych warunków termicznych dostaw towarów w eksploatowanych pojazdach na długich dystansach i w dystrybucji. Począwszy od doradztwa przez zaprojektowanie, kompletację po realizację „pod klucz” pojazdu o określonych parametrach spełniających wymogi ATP i PHŻ.

Jubileusz z okazji 10 lat firmy Ecoterm - zobacz film
poznaj historię

ECOTERM - Centrum Serwisowe Carrier Transicold Od roku 2013 jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Carrier.

Jesteśmy wieloletnim partnerem handlowym firmy Carrier Transicold, a od września 2013 roku, kiedy uruchomliśmy punkt obsługi serwisowej agregatów, jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym Carrier Transicold. Od września 2014 r. w naszej ofercie bardzo istotne miejsce zajmują agregaty naczepowe Vector. W okresie 10 -ciu lat zamontowaliśmy ponad 1500 agregatów marki Carrier, a ponad 2000 jest pod naszą opieką techniczną po gwarancji.

Świeżość
Ekologia
Nowoczesność
Świeżość
Ekologia
Nowoczesność
Odpowiedzialni za świeżość Testy dostaw w łańcuchu chłodniczym

Aspekt świeżości produktów spożywczych odgrywa coraz istotniejszą rolę w ich przechowywaniu i obrocie. Przepisy ATP regulujące transport towarów wrażliwych określają jedynie jego ramy. Badania firmy Dole dotyczące przechowywania i transportu świeżych bananów otworzyły nowy rozdział w obrocie handlowym świeżymi owocami i warzywami. Opanowanie procesów ich starzenia przestało opierać się jedynie na obniżeniu temperatury. W transporcie drogowym do tego celu niezbędne jest wykorzystanie zaawansowanych technicznie agregatów chłodniczych.

Odpowiedzialni za ekologięTesty dostaw w łańcuchu chłodniczym

Aby lepiej poznać warunki pracy zaawansowanych technicznie agregatów wykonanych w technologii elektrycznej E-Drive w 2019  przeprowadziliśmy testy agregatu Pulsor 300 na dostawczym VW Crafter. Pionierska technologia firmy Carrier wykorzystywana jest w ekologicznych agregatach: Neos, Pulsor, Vector. W latach 2020-2021 wśród wybranych przewoźników, przeprowadziliśmy testy drogowe najnowszych agregatów Vector HE 19  i HE 19 MT zamontowanych na naczepach Lamberet SR2. W kwesti udostępnianinia agregatów do testów, Ecoterm jest wyjątkiem wśród dealerów w Polsce.

Udział agregatów E-Drive w ogólnej sprzedaży Ecoterm oraz ilość obsługiwanych urządzeń stawia nas w pozycji lidera ekologicznych rozwiązań chłodniczych na Pomorzu.

Odpowiedzialni za nowoczesnośćTesty dostaw w łańcuchu chłodniczym

Nasz partner CARRIER Transicold nieustannie wprowadza innowacyjne rozwiązania w technice chłodniczej. Dobrym przykładem jest innowacyjna technologia E-Drive, wprowadzona i udoskonalana ponad 20 lat. Efektem prac rozwojowych jest Vector HE 19 zaprezentowany na CEE Hanower w 2019. W trakcie intensywnych testów w Europie są urządzenia chłodnicze oparte na CO2 jako czynniku chłodniczym w układzie zamkniętym. W 2021 do eksploatacji weszły agregaty naczepowe zasilane z osi - Vector eCool, jednocześnie rozpoczęto testy agregatów Vector zasilanych wodorem - projekt FresH2. Wszystkie wysiłki konstruktorów łączą maksymalną opiekę nad przewożonym towarem z minimalnym obciążeniem środowiska naturalnego. 

Kontakt
pełny kontakt

ADRES:
ul. Geodetów 19
Gdańsk 80-298

BIURO OBSŁUGI:
tel./fax 58 554 65 93
serwis@ecoterm.com.pl

SPRZEDAŻ:
tel. 512 933 919 / 662 290 092
biurohandlowe@ecoterm.com.pl