Logo

Obsługa techniczna

Montaż urządzeń

Doradztwo techniczne

Obsługa techniczna

Naszą misją jest zapewnienie stabilnych warunków termicznych towarów w pojazdach pracujących w łańcuchu chłodniczym.

 

Obsługa serwisowa w Ecoterm jest to czas jaki potrzebny jest do ponownego uruchomienia uszkodzonego urządzenia.

Obsługa techniczna

W trakcie przyjmowania zgłoszenia o awarii, podejmujemy próbę wstępnej diagnozy. Przy przyjęciu pojazdu na stanowisko w trakcie wywiadu następuje weryfikacja diagnozy i ustalenie możliwego najkrótszego czasu usunięcia awarii. Dostęp do pełnego asortymentu części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych to podstawa skrócenia czasu unieruchomienia urządzenia w serwisie.

W dążeniu do optymalizacji czasu przestojów pracy urządzeń, proponujemy Partnerom korzystanie z przeglądów przed – lub posezonowych (przeglądy prewencyjne). W tych okresach jako punkt obsługi dysponujemy, większą elastycznością i lepszymi warunkami działania. W sezonie letnim, nasze siły i środki skierowane są głównie na pomoc i usuwanie awarii, po tym okresie możemy dokonać dokładnej inspekcji podzespołów.

Oferta - obsługa techniczna ciąg dalszy
Oferta - obsługa techniczna ciąg dalszy

Stosowane przez nas oryginalne części zamienne i materiały objęte roczną gwarancją. Oryginalne części zamienne dają wszystkim bezpieczeństwo, jednocześnie obniżając koszty zagranicznych napraw i ewentualnych strat, ale również znacznie zmniejsza koszty eksploatacyjne urządzenia.

 

W ramach działalności serwisowej świadczymy również usługi związane z certyfikowaniem instalacji gazowych zarówno na pojazdach jak instalacji stacjonarnych.

Kontakt
pełny kontakt

ADRES:
ul. Geodetów 19
Gdańsk 80-298

BIURO OBSŁUGI:
tel./fax 58 554 65 93
serwis@ecoterm.com.pl

SPRZEDAŻ:
tel. 512 933 919 / 662 290 092
biurohandlowe@ecoterm.com.pl